Soutěž o skvělé ceny Filipův pohár je tady

Banka ČSOB ve spolupráci s našimi science centry připravila na letní prázdniny skvělou soutěž. Mohou se jí zúčastnit všichni žáci základních a středních škol i gymnázií, kterým je deset a více let. Jmenuje se Filipův pohár a jedná se o on-line soutěž ve finanční gramotnosti. Pozor, hraje se o opravdu zajímavé ceny.

Letní soutěž pořádá ČSOB s českými science centry (Olomouc, Ostrava, Liberec, Brno a Plzeň). Žáci si tak můžou vybrat, za které z pěti těchto center budou soutěžit.

Soutěž potrvá až do 31. srpna. Ceny získají ti tři soutěžící z každého centra, kteří v aplikaci nasbírají nejvíc zlaťáků (při stejném počtu rozhoduje čas jejich nasbírání, takže čím dřív, tím líp.) „Vítězům předáme dané ceny v sobotu 17. září, a to vždy v tom science centru, za které soutěžili, k ceně zároveň obdrží rodinné vstupné, aby mohli s rodinou navštívit expozici,“ slíbili pořadatelé.

Děti budou soutěžit o iPad, bezdrátová sluchátka GoGen a poukaz v hodnotě 1 000 korun do knihkupectví Knihy Dobrovský

Jedinou podmínkou je, že si soutěžící musí stáhnout do svého mobilního telefonu aplikaci ČSOB Filip a vytvořit si v ní účet a zvolit PIN vybraného science centra.

Všechny informace najdou zájemci na www.csob.cz/FilipuvPohar. Tam získají i zmíněné unikátní PINy, bez nichž se nemůžou Filipova poháru zúčastnit.