Cestovní pasy jsou zpátky! Objevujte více za méně peněz

Tolik oblíbené Cestovní pasy, díky kterým můžete snáze objevovat a bavit se v českých science centrech, hvězdárnách a planetáriích, jsou zpět. Vydejte se do světa chytré zábavy třikrát, a počtvrté díky pasu budete mít vstup zdarma. A to už stojí za to!

Místa, kde se věda stává zábavou, najdete v Liberci, Plzni, Brně, Olomouci i v Ostravě. Každé z nich je jiné, nevšední zážitky však nabízejí všechna. Někde se podíváte do vesmíru, jinde si zase popovídáte s roboty, ovládnete předměty pouhou myšlenkou, zažijete zemětřesení, ohnivé tornádo, zkusíte překřičet tryskáč, naučíte se zachránit lidský život, budete řídit vesmírné vozítko, zažijete výcvik pilotů stíhaček a spoustu dalšího.

Cestovní pas si můžete již nyní vyzvednout na pokladně některého z šesti zapojených center. Informace, jak to vše funguje, do kterých center se můžete těšit a co vše můžete získat, najdete na webové stránce www.sciencecentra.cz/pas.

Tak neváhejte, vyzvedněte si svůj speciální Cestovní pas na pokladně kterékoli ze zapojených institucí a přijměte výzvu užít si měsíce plné chytré a originální zábavy. Akce trvá až do Silvestra letošního roku.