Česká science centra

  • Home
  • Česká science centra

VIDA! science centrum

Brno, science centra

Techmania Science Center

Plzeň, science centra

Svět Techniky Ostrava

Ostrava, science centra

Planetárium Ostrava

Ostrava, planetária

Pevnost poznání

Olomouc, science centra

iQLANDIA Science Center

Liberec, science centra

Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové

Hradec Králové, planetária

Navštíví nás přes 1,7 milionu návštěvníků ročně

Proč k nám chodí a jak se jim u nás líbilo?

format_quote

Krásné prostředí, úžasná zábava nejen pro děti. Navíc poučná – naučná. S dětmi jsme se shodli, že 3 hodiny, které jsme zde strávili, byly málo. Určitě se sem vrátíme a nejen jednou! Děkujeme za krásné zážitky!

Eva Čamková

návštěvnice olomoucké Pevnosti poznání
format_quote

Fascinující, skvělé, nutno navštívit, areál DOV je úžasný. Tvůrci projektu zaslouží hlubokou poklonu. Až pojedete do Beskyd rozhodně se stavte… a nebo spíš jeďte do DOV a stavte se v Beskydech. Jeden den Vám stačit nebude. 🙂

Kateřina Zemanová

návštěvnice Světa techniky v Ostravě
format_quote

Krásný zážitek pro celé věkové skupenství člověčenstva. Už kolem planetária najdete několik zajímavostí jako váhy s přepočtem na hmotnost různých planet nebo zvukovod. Uvnitř je krásná výstava fotek mlhovin. Případně se můžete podívat na Brno z vyhlídky. Projekce s výkladem, pohádkou a samotný pocit dotknout se hvězd, stojí za to.

Ladislav Stárek

návštěvník hvězdárny a planetária v Brně
format_quote

Tohle místo mě doslova nadchlo. Spousta exponátů (vše funkční) na velkorysém prostoru a zábava opravdu skoro na celý den. Děti taky nadšené, parkování bez problémů a vstupné přijatelné. Doporučuji!

Petr Holan

návštěvník brněnského VIDA! science centra
format_quote

Navštěvuji často, velké množství velmi zajímavých expozic a skvělé programy v sále planetária, které jsou obnovovány. Cena vstupného rozhodně odpovídá kvalitě, milý a ochotný personál.

Zuzana Soukupová

návštěvnice planetária v Ostravě
format_quote

Vřele doporučuji všem co se zajímají o hvězdy planety atd. Prošli jsme planetárium, podívali se na film o zemi a planetách, potom byl film pro děti, při kterém jsme se všichni moc nasmáli. A potom jsme šli ještě do hvězdárny, kde to bylo taky zajímavé. Doporučuji 👍 vstupné rozumné a parkování přímo v areálu zdarma 👍

Pavel Kovalczuk

návštěvník hvězdárny a planetária v Hradci Králové
format_quote
Tady nejde dát nic jiného než pět hvězdiček. Zábavnou formou si zde děti (ale i dospělí) mohou vyzkoušet mnoho z fyziky, chemie, apod. Ani předškolní děti nepřijdou zkrátka, Techmanie baví i je. Super je i zázemí (občerstvení, parkoviště, WC). Rozhodně doporučuji! 

Jan Skála

návštěvník plzeňské Techmanie
format_quote

iQLANDIA je úžasné místo, které stojí za to navštívit. Návštěva je možná v jakémkoliv ročním období a za jakéhokoliv počasí. Vyblbnou se tu děti i dospěláci. Určitě doporučuji počítat s celým dnem, protože je tady opravdu co vidět a co si vyzkoušet.

Michal Opava

návštěvník liberecké iQLANDIE

Buďte v obraze, co se děje
v science centrech

Přihlaste se k našemu newsletteru: