CESTOVNÍ PAS

  • Home
  • CESTOVNÍ PAS

Poznejte česká science centra a planetária a užijte si spoustu chytré zábavy díky cestovnímu pasu 3+1 ZDARMA

Díváte se se slzou v oku na svůj cestovní pas a v hlavě si promítáte fotky všech míst, kam letos nepojedete? Tak to nedělejte. S naším pasem se podíváte rovnou do vesmíru, popovídáte si s roboty, ovládnete předměty pouhou myšlenkou, zažijete zemětřesení, ohnivé tornádo, zkusíte překřičet tryskáč, naučíte se zachránit lidský život, budete řídit vesmírné vozítko a zažijete výcvik pilotů stíhaček. A to jsme jen na začátku seznamu, co vše si můžete užít v českých science centrech a planetáriích. Tak neváhejte, vyzvedněte si svůj speciální Cestovní pas na pokladně kterékoli ze zapojených institucí a přijměte výzvu užít si léto plné chytré a originální zábavy.

Do cestovního pasu si vždy nechejte potvrdit nákup vstupenky a získejte už čtvrtou návštěvu vybraného science centra nebo planetária zcela ZDARMA! Vstupné zdarma platí pro 2 osoby a před jeho využitím je nutné se registrovat prostřednictvím formuláře níže na této stránce a můžete ho uplatnit až do 31. 12. 2022

Doporučujeme před návštěvnou planetária ověřit telefonicky kapacitu vybrané instituce. Může se stát, že ve vámi zvoleném termínu bude mít zařízení vyprodanou projekci.

Užijte si tento rok vědecky a s úsměvem na tváři!

IMG_2220_SIRKA

Podívejte se, která science centra a planetária můžete s cestovním pasem navštívit

VIDA! science centrum

Akce 3+1 ZDARMA, Brno, science centrum

Techmania Science Center

Akce 3+1 ZDARMA, Plzeň, science centrum

Svět Techniky Ostrava

Akce 3+1 ZDARMA, Ostrava, science centrum

Pevnost poznání

Akce 3+1 ZDARMA, Olomouc, science centrum

iQLANDIA Science Center

Akce 3+1 ZDARMA, Liberec, science centrum

Hvězdárna a planetárium Brno

Akce 3+1 ZDARMA, Brno, planetárium

Nechte se inspirovat k návštěvě

format_quote

Mohu jen doporučit, čtyři děti se zabavily na šest hodin. Ani já jako dospělec jsem se nenudila. Parkování, občerstvení vše na jedničku. Personál velmi milý a ochotný. Zajímavé prezentace. Za nás výborně prožitý den. Děkujeme.

Lucie

návštěvnice iQLANDIA Liberec
format_quote

Skvělé prostředí, úžasné expozice. Výborné pro vyžití a kvalitní doplnění systému vzdělávání. Nádherné prostředí, úžasné expozice. Výborné pro vyžití a kvalitní doplnění systému vzdělávání.

Zbyněk

návštěvník iQLANDIA Liberec
format_quote

Pro mé žáky byl připravený program Sluneční soustava. Hltali každé slovo. Moc se nám to líbilo. Samotná iQLANDIA nás natolik nadchla, že jsme tam rozhodně jako třída nebyli naposledy. Za nás 1*

Hanka

návštěvnice iQLANDIA Liberec
format_quote

Byla jsem dnes v planetáriu v Brně a musím říct, že mě návštěva nadchla. Doporučuji malým i velkým návštěvníkům – čeká vás fantastická projížďka vesmírem. Nenechte si ujít, příště si s sebou vezmu rozhodně i děti 🙂

Pavla Mročková

návštěvník Hvězdárny a planetária v Brně
format_quote

Krásné prostředí, úžasná zábava nejen pro děti. Navíc poučná – naučná. S dětmi jsme se shodli, že 3 hodiny, které jsme zde strávili, byly málo. Určitě se sem vrátíme a nejen jednou! Děkujeme za krásné zážitky!

Eva Čamková

návštěvnice olomoucké Pevnosti poznání
format_quote

Fascinující, skvělé, nutno navštívit, areál DOV je úžasný. Tvůrci projektu zaslouží hlubokou poklonu. Až pojedete do Beskyd rozhodně se stavte… a nebo spíš jeďte do DOV a stavte se v Beskydech. Jeden den Vám stačit nebude. 🙂

Kateřina Zemanová

návštěvnice Světa techniky v Ostravě
format_quote

Krásný zážitek pro celé věkové skupenství člověčenstva. Už kolem planetária najdete několik zajímavostí jako váhy s přepočtem na hmotnost různých planet nebo zvukovod. Uvnitř je krásná výstava fotek mlhovin. Případně se můžete podívat na Brno z vyhlídky. Projekce s výkladem, pohádkou a samotný pocit dotknout se hvězd, stojí za to.

Ladislav Stárek

návštěvník hvězdárny a planetária v Brně
format_quote

Tohle místo mě doslova nadchlo. Spousta exponátů (vše funkční) na velkorysém prostoru a zábava opravdu skoro na celý den. Děti taky nadšené, parkování bez problémů a vstupné přijatelné. Doporučuji!

Petr Holan

návštěvník brněnského VIDA! science centra