CESTOVNÍ PAS

  • Home
  • CESTOVNÍ PAS

Poznejte česká science centra a planetária a užijte si spoustu chytré zábavy díky cestovnímu pasu 3+1 ZDARMA

Díváte se se slzou v oku na svůj cestovní pas a v hlavě si promítáte fotky všech míst, kam letos nepojedete? Tak to nedělejte. S naším pasem se podíváte rovnou do vesmíru, popovídáte si s roboty, ovládnete předměty pouhou myšlenkou, zažijete zemětřesení, ohnivé tornádo, zkusíte překřičet tryskáč, naučíte se zachránit lidský život, budete řídit vesmírné vozítko a zažijete výcvik pilotů stíhaček. A to jsme jen na začátku seznamu, co vše si můžete užít v českých science centrech a planetáriích. Tak neváhejte, vyzvedněte si od 1. července 2021 svůj speciální Cestovní pas na pokladně kterékoli ze zapojených institucí a přijměte výzvu užít si léto plné chytré a originální zábavy.

Do cestovního pasu si vždy nechejte potvrdit nákup vstupenky a získejte už čtvrtou návštěvu vybraného science centra nebo planetária zcela ZDARMA! Vstupné zdarma platí pro 2 osoby a před jeho využitím je nutné se registrovat prostřednictvím formuláře níže na této stránce a můžete ho uplatnit až do 31. 12. 2021

Užijte si léto vědecky a s úsměvem na tváři!

IMG_2220_SIRKA

Podívejte se, která science centra a planetária můžete s cestovním pasem navštívit

VIDA! science centrum

Akce 3+1 ZDARMA, Brno, science centrum

Techmania Science Center

Akce 3+1 ZDARMA, Plzeň, science centrum

Svět Techniky Ostrava

Akce 3+1 ZDARMA, Ostrava, science centrum

Pevnost poznání

Akce 3+1 ZDARMA, Olomouc, science centrum

iQLANDIA Science Center

Akce 3+1 ZDARMA, Liberec, science centrum

Hvězdárna a planetárium Brno

Akce 3+1 ZDARMA, Brno, planetárium

Nechte se inspirovat k návštěvě

format_quote

Byla jsem dnes v planetáriu v Brně a musím říct, že mě návštěva nadchla. Doporučuji malým i velkým návštěvníkům – čeká vás fantastická projížďka vesmírem. Nenechte si ujít, příště si s sebou vezmu rozhodně i děti 🙂

Pavla Mročková

návštěvník Hvězdárny a planetária v Brně
format_quote

Krásné prostředí, úžasná zábava nejen pro děti. Navíc poučná – naučná. S dětmi jsme se shodli, že 3 hodiny, které jsme zde strávili, byly málo. Určitě se sem vrátíme a nejen jednou! Děkujeme za krásné zážitky!

Eva Čamková

návštěvnice olomoucké Pevnosti poznání
format_quote

Fascinující, skvělé, nutno navštívit, areál DOV je úžasný. Tvůrci projektu zaslouží hlubokou poklonu. Až pojedete do Beskyd rozhodně se stavte… a nebo spíš jeďte do DOV a stavte se v Beskydech. Jeden den Vám stačit nebude. 🙂

Kateřina Zemanová

návštěvnice Světa techniky v Ostravě
format_quote

Krásný zážitek pro celé věkové skupenství člověčenstva. Už kolem planetária najdete několik zajímavostí jako váhy s přepočtem na hmotnost různých planet nebo zvukovod. Uvnitř je krásná výstava fotek mlhovin. Případně se můžete podívat na Brno z vyhlídky. Projekce s výkladem, pohádkou a samotný pocit dotknout se hvězd, stojí za to.

Ladislav Stárek

návštěvník hvězdárny a planetária v Brně
format_quote

Tohle místo mě doslova nadchlo. Spousta exponátů (vše funkční) na velkorysém prostoru a zábava opravdu skoro na celý den. Děti taky nadšené, parkování bez problémů a vstupné přijatelné. Doporučuji!

Petr Holan

návštěvník brněnského VIDA! science centra
format_quote

Navštěvuji často, velké množství velmi zajímavých expozic a skvělé programy v sále planetária, které jsou obnovovány. Cena vstupného rozhodně odpovídá kvalitě, milý a ochotný personál.

Zuzana Soukupová

návštěvnice planetária v Ostravě
format_quote

Vřele doporučuji všem co se zajímají o hvězdy planety atd. Prošli jsme planetárium, podívali se na film o zemi a planetách, potom byl film pro děti, při kterém jsme se všichni moc nasmáli. A potom jsme šli ještě do hvězdárny, kde to bylo taky zajímavé. Doporučuji 👍 vstupné rozumné a parkování přímo v areálu zdarma 👍

Pavel Kovalczuk

návštěvník hvězdárny a planetária v Hradci Králové
format_quote
Tady nejde dát nic jiného než pět hvězdiček. Zábavnou formou si zde děti (ale i dospělí) mohou vyzkoušet mnoho z fyziky, chemie, apod. Ani předškolní děti nepřijdou zkrátka, Techmanie baví i je. Super je i zázemí (občerstvení, parkoviště, WC). Rozhodně doporučuji! 

Jan Skála

návštěvník plzeňské Techmanie